Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 21 Apr
kl 19:30 - 21:00
Basis
Wed 21 Apr
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3
Wed 21 Apr
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3
Thu 22 Apr
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Thu 22 Apr
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3
Thu 22 Apr
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3
Thu 22 Apr
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3
Thu 22 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Fri 23 Apr
kl 15:00 - 16:00
Fotball
Fri 23 Apr
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3
Fri 23 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3
Fri 23 Apr
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2
Fri 23 Apr
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3
Fri 23 Apr
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3
Mon 26 Apr
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
Mon 26 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
Mon 26 Apr
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2
Mon 26 Apr
kl 18:30 - 20:30
Karate
Mon 26 Apr
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2
Mon 26 Apr
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3
Tue 27 Apr
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3
Tue 27 Apr
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Tue 27 Apr
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3
Tue 27 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Wed 28 Apr
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3
Wed 28 Apr
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3
Wed 28 Apr
kl 19:30 - 21:00
Basis
Wed 28 Apr
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3
Thu 29 Apr
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Thu 29 Apr
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3
Thu 29 Apr
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3
Thu 29 Apr
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3
Thu 29 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Fri 30 Apr
kl 15:00 - 16:00
Fotball
Fri 30 Apr
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3
Fri 30 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3
Fri 30 Apr
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2
Fri 30 Apr
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3
Fri 30 Apr
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3
Mon 3 May
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
Mon 3 May
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
Mon 3 May
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2
Mon 3 May
kl 18:30 - 20:30
Karate
Mon 3 May
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2
Mon 3 May
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3
Tue 4 May
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3
Tue 4 May
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Tue 4 May
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3
Tue 4 May
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Wed 5 May
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3
Wed 5 May
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3
Wed 5 May
kl 19:30 - 21:00
Basis
Wed 5 May
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3
Thu 6 May
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Thu 6 May
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3
Thu 6 May
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3
Thu 6 May
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3
Thu 6 May
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Fri 7 May
kl 15:00 - 16:00
Fotball
Fri 7 May
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3
Fri 7 May
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3
Fri 7 May
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2
Fri 7 May
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3
Fri 7 May
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3
Mon 10 May
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
Mon 10 May
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
Mon 10 May
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2
Mon 10 May
kl 18:30 - 20:30
Karate
Mon 10 May
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2
Mon 10 May
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3
Tue 11 May
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3
Tue 11 May
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Tue 11 May
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3
Tue 11 May
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Wed 12 May
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3
Wed 12 May
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3
Wed 12 May
kl 19:30 - 21:00
Basis
Wed 12 May
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3
Thu 13 May
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Thu 13 May
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3
Thu 13 May
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3
Thu 13 May
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3
Thu 13 May
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Fri 14 May
kl 15:00 - 16:00
Fotball
Fri 14 May
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3
Fri 14 May
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3
Fri 14 May
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2
Fri 14 May
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3
Fri 14 May
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3
Mon 17 May
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
Mon 17 May
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
Mon 17 May
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2
Mon 17 May
kl 18:30 - 20:30
Karate
Mon 17 May
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2
Mon 17 May
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3
Tue 18 May
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3
Tue 18 May
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Tue 18 May
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3
Tue 18 May
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Wed 19 May
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3
Wed 19 May
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3
Wed 19 May
kl 19:30 - 21:00
Basis
Wed 19 May
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3
Thu 20 May
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Thu 20 May
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3
Thu 20 May
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3
Thu 20 May
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3
Thu 20 May
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Fri 21 May
kl 15:00 - 16:00
Fotball
Fri 21 May
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3
Fri 21 May
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3
Fri 21 May
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2
Fri 21 May
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3
Fri 21 May
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3
Mon 24 May
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
Mon 24 May
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
Mon 24 May
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2
Mon 24 May
kl 18:30 - 20:30
Karate
Mon 24 May
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2
Mon 24 May
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3
Tue 25 May
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3
Tue 25 May
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Tue 25 May
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3
Tue 25 May
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Wed 26 May
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3
Wed 26 May
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3
Wed 26 May
kl 19:30 - 21:00
Basis
Wed 26 May
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3
Thu 27 May
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Thu 27 May
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3
Thu 27 May
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3
Thu 27 May
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3
Thu 27 May
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Fri 28 May
kl 15:00 - 16:00
Fotball
Fri 28 May
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3
Fri 28 May
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3
Fri 28 May
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2
Fri 28 May
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3
Fri 28 May
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3
Mon 31 May
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
Mon 31 May
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
Mon 31 May
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2
Mon 31 May
kl 18:30 - 20:30
Karate
Mon 31 May
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2
Mon 31 May
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3
Tue 1 Jun
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3
Tue 1 Jun
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3
Tue 1 Jun
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Wed 2 Jun
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3
Wed 2 Jun
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3
Wed 2 Jun
kl 19:30 - 21:00
Basis
Wed 2 Jun
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3
Thu 3 Jun
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Thu 3 Jun
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3
Thu 3 Jun
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Fri 4 Jun
kl 15:00 - 16:00
Fotball
Fri 4 Jun
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3
Fri 4 Jun
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3
Fri 4 Jun
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3
Fri 4 Jun
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2
Fri 4 Jun
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3
Mon 7 Jun
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
Mon 7 Jun
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
Mon 7 Jun
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2
Mon 7 Jun
kl 18:30 - 20:30
Karate
Mon 7 Jun
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2
Mon 7 Jun
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3
Tue 8 Jun
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3
Tue 8 Jun
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Tue 8 Jun
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3
Tue 8 Jun
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Wed 9 Jun
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3
Wed 9 Jun
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3
Wed 9 Jun
kl 19:30 - 21:00
Basis
Wed 9 Jun
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3
Thu 10 Jun
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Thu 10 Jun
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3
Thu 10 Jun
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3
Thu 10 Jun
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Fri 11 Jun
kl 15:00 - 16:00
Fotball
Fri 11 Jun
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3
Fri 11 Jun
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3
Fri 11 Jun
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3
Fri 11 Jun
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2
Fri 11 Jun
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3
Mon 14 Jun
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
Mon 14 Jun
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2
Mon 14 Jun
kl 18:30 - 20:30
Karate
Mon 14 Jun
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2
Mon 14 Jun
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3
Tue 15 Jun
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3
Tue 15 Jun
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Tue 15 Jun
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3
Tue 15 Jun
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Wed 16 Jun
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 15 Jan
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 15 Jan
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2   Les mer  
Fri 15 Jan
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3   Les mer  
Fri 15 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3   Les mer  
Fri 15 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 15 Jan
kl 15:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Thu 14 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
  Les mer  
Thu 14 Jan
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3   Les mer  
Thu 14 Jan
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3   Les mer  
Thu 14 Jan
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3   Les mer  
Thu 14 Jan
kl 14:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Wed 13 Jan
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3   Les mer  
Wed 13 Jan
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3   Les mer  
Wed 13 Jan
kl 19:30 - 21:00
Basis
  Les mer  
Wed 13 Jan
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3   Les mer  
Tue 12 Jan
kl 20:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Tue 12 Jan
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3   Les mer  
Tue 12 Jan
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
  Les mer  
Tue 12 Jan
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karate
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 15:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3   Les mer  
Thu 7 Jan
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3   Les mer  
Thu 7 Jan
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3   Les mer  
Thu 7 Jan
kl 14:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3   Les mer  
Wed 6 Jan
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3   Les mer  
Wed 6 Jan
kl 19:30 - 21:00
Basis
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3   Les mer  
Tue 5 Jan
kl 20:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3   Les mer  
Tue 5 Jan
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karate
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
  Les mer  
Fri 1 Jan
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 1 Jan
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2   Les mer  
Fri 1 Jan
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3   Les mer  
Fri 1 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3   Les mer  
Fri 1 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 1 Jan
kl 15:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3   Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3   Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3   Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 14:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3   Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3   Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Basis
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3   Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3   Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Karate
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2   Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3   Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3   Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3   Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3   Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3   Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 14:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3   Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3   Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Basis
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3   Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3   Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Karate
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2   Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3   Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3   Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3   Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3   Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3   Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 14:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3   Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3   Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Basis
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3   Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3   Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Karate
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2   Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3   Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3   Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3   Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3   Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3   Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 14:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3   Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Turn
sal 3   Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Basis
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 16:00 - 19:30
Turn
sal 1 2 3   Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
Handball G10/11
Sal 1, 2 og 3   Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Basis
sal 1 2 3   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Handball G16
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Karate
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Handball G10/11
Sal 1 & 2   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3 (17.30 - 18.00) Sal 1 og 2 ( 18.00 - 18.30)
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Allidrett 1.-4.klasse
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 21:30 - 22:00
Fotball
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 18:30 - 21:30
Fotball
sal 1 2   Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 18:30 - 21:30
Karate
sal 3   Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Allidrett barnehage
Sal 1,2 og 3   Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 16:00 - 17:30
Handball J16
sal 1 2 3   Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Bandy junior
sal 1 2 3   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Handball J10/11
Sal 1 2 3   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Handball J9/G9
sal 12 3   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 14:00 - 16:00
Fotball
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
Fotball
1 2 3   Les mer