IDRETTSHALLEN

Her får du en oversikt over bruk av idrettshallen. Siden er sammensatt av fire kalendere. En kalender for bruk av hele hallen og kalendere for hver av salene. Her kan man feks huke bort aktive kalendere for salene, for å se hvilke aktiviteter som bruker hele hallen.

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 7 Apr
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 7 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 7 Apr
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 7 Apr
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 7 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 8 Apr
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 8 Apr
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 8 Apr
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 9 Apr
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 9 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 9 Apr
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 9 Apr
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 9 Apr
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 9 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 10 Apr
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 10 Apr
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 10 Apr
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 10 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Man 13 Apr
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 13 Apr
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 13 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Man 13 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 13 Apr
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
Man 13 Apr
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 14 Apr
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 14 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 14 Apr
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 14 Apr
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 14 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 15 Apr
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 15 Apr
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 15 Apr
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 16 Apr
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 16 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 16 Apr
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 16 Apr
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 16 Apr
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 16 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 17 Apr
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 17 Apr
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 17 Apr
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 17 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Man 20 Apr
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 20 Apr
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 20 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Man 20 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 20 Apr
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
Man 20 Apr
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 21 Apr
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 21 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 21 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 22 Apr
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 22 Apr
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 22 Apr
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 23 Apr
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 23 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 23 Apr
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 23 Apr
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 23 Apr
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 23 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 24 Apr
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 24 Apr
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 24 Apr
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 24 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Man 27 Apr
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 27 Apr
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 27 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 27 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Man 27 Apr
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
Man 27 Apr
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 28 Apr
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 28 Apr
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 28 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 29 Apr
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 29 Apr
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 29 Apr
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 30 Apr
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 30 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 30 Apr
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 30 Apr
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 30 Apr
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 30 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 1 Mai
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 1 Mai
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 1 Mai
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 1 Mai
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Man 4 Mai
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 4 Mai
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 4 Mai
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Man 4 Mai
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 4 Mai
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
Man 4 Mai
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 5 Mai
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 5 Mai
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 5 Mai
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 5 Mai
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 6 Mai
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 6 Mai
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 6 Mai
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 7 Mai
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 7 Mai
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 7 Mai
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 7 Mai
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 7 Mai
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 7 Mai
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 8 Mai
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 8 Mai
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 8 Mai
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 8 Mai
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Man 11 Mai
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 11 Mai
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 11 Mai
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 11 Mai
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
Man 11 Mai
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Man 11 Mai
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 12 Mai
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 12 Mai
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 12 Mai
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 12 Mai
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 12 Mai
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 13 Mai
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 13 Mai
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 13 Mai
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 14 Mai
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 14 Mai
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 14 Mai
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 14 Mai
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 14 Mai
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 14 Mai
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 15 Mai
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 15 Mai
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 15 Mai
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 15 Mai
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Man 18 Mai
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 18 Mai
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Man 18 Mai
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 18 Mai
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 19 Mai
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 19 Mai
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 20 Mai
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 20 Mai
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 20 Mai
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 21 Mai
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 21 Mai
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 21 Mai
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 21 Mai
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 21 Mai
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 21 Mai
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 22 Mai
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 22 Mai
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 22 Mai
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Man 25 Mai
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 25 Mai
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Man 25 Mai
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Tir 26 Mai
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 26 Mai
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 27 Mai
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 27 Mai
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 27 Mai
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 28 Mai
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 28 Mai
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 28 Mai
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 28 Mai
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 28 Mai
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 28 Mai
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 29 Mai
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 29 Mai
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 29 Mai
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 29 Mai
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Man 1 Jun
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 1 Jun
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 1 Jun
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Tir 2 Jun
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 2 Jun
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 3 Jun
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 3 Jun
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 3 Jun
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 4 Jun
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 4 Jun
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 4 Jun
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 4 Jun
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 4 Jun
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 4 Jun
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 5 Jun
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 5 Jun
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 5 Jun
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 5 Jun
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Man 8 Jun
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 8 Jun
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 8 Jun
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Tir 9 Jun
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 9 Jun
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 10 Jun
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 10 Jun
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 28 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 20 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 19 Feb
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 18 Feb
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 14 Feb
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 14 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 14 Feb
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 14 Feb
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 7 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 6 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 5 Feb
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 5 Feb
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 4 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 4 Feb
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 4 Feb
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 4 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 4 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 17 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 10 Jan
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 10 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 10 Jan
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 10 Jan
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 9 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 9 Jan
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 9 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 9 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 8 Jan
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 8 Jan
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 23 Des 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 16 Des 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 9 Des 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 2 Des 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 25 Nov 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 18 Nov 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 4 Nov 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 28 Okt 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Levert av IdrettenOnline