Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 7 Apr
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
Tir 7 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
Tir 7 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Tir 7 Apr
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 7 Apr
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
Tir 7 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 7 Apr
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 7 Apr
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 7 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 8 Apr
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
Ons 8 Apr
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 8 Apr
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
Ons 8 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
Ons 8 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
Ons 8 Apr
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 8 Apr
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 9 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Tor 9 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
Tor 9 Apr
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 9 Apr
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
Tor 9 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
Tor 9 Apr
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
Tor 9 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 9 Apr
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 9 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
Tor 9 Apr
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 9 Apr
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
Tor 9 Apr
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
Tor 9 Apr
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 9 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 10 Apr
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 10 Apr
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
Fre 10 Apr
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 10 Apr
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
Fre 10 Apr
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 10 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Søn 12 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
Man 13 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
Man 13 Apr
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
Man 13 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Man 13 Apr
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 13 Apr
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
Man 13 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
Man 13 Apr
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 13 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Man 13 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 13 Apr
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
Man 13 Apr
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
Man 13 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
Man 13 Apr
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
Man 13 Apr
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
Man 13 Apr
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 14 Apr
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
Tir 14 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
Tir 14 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Tir 14 Apr
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 14 Apr
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
Tir 14 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 14 Apr
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 14 Apr
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 14 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 15 Apr
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
Ons 15 Apr
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 15 Apr
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
Ons 15 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
Ons 15 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
Ons 15 Apr
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 15 Apr
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 16 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Tor 16 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
Tor 16 Apr
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 16 Apr
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
Tor 16 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
Tor 16 Apr
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
Tor 16 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 16 Apr
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 16 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
Tor 16 Apr
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 16 Apr
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 16 Apr
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
Tor 16 Apr
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
Tor 16 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 17 Apr
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 17 Apr
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
Fre 17 Apr
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 17 Apr
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
Fre 17 Apr
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 17 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Søn 19 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
Man 20 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Man 20 Apr
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
Man 20 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
Man 20 Apr
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 20 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
Man 20 Apr
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
Man 20 Apr
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 20 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Man 20 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 20 Apr
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
Man 20 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
Man 20 Apr
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
Man 20 Apr
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
Man 20 Apr
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
Man 20 Apr
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 21 Apr
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
Tir 21 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
Tir 21 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Tir 21 Apr
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 21 Apr
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
Tir 21 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 21 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 22 Apr
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
Ons 22 Apr
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
Ons 22 Apr
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 22 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
Ons 22 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
Ons 22 Apr
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 22 Apr
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 23 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
Tor 23 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Tor 23 Apr
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 23 Apr
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
Tor 23 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
Tor 23 Apr
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
Tor 23 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 23 Apr
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 23 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
Tor 23 Apr
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 23 Apr
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 23 Apr
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
Tor 23 Apr
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
Tor 23 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 24 Apr
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 24 Apr
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
Fre 24 Apr
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 24 Apr
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
Fre 24 Apr
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 24 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Søn 26 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
Man 27 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
Man 27 Apr
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
Man 27 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Man 27 Apr
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 27 Apr
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
Man 27 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
Man 27 Apr
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 27 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
Man 27 Apr
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
Man 27 Apr
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
Man 27 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
Man 27 Apr
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
Man 27 Apr
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
Man 27 Apr
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
Man 27 Apr
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 28 Apr
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
Tir 28 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
Tir 28 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Tir 28 Apr
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 28 Apr
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
Tir 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 28 Apr
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tir 28 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   Per A Øren AS
Ons 29 Apr
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
Ons 29 Apr
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
Ons 29 Apr
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 29 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
Ons 29 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
Ons 29 Apr
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Ons 29 Apr
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   HK-BIL
Tor 30 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Tor 30 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
Tor 30 Apr
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 30 Apr
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
Tor 30 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
Tor 30 Apr
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 30 Apr
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
Tor 30 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
Tor 30 Apr
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Tor 30 Apr
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
Tor 30 Apr
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
Tor 30 Apr
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
Tor 30 Apr
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
Tor 30 Apr
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 1 Mai
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL Høyang
Fre 1 Mai
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
Fre 1 Mai
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
Fre 1 Mai
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Fre 1 Mai
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
Fre 1 Mai
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3   IL høyang
Søn 3 Mai
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
Man 4 Mai
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
Man 4 Mai
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
Man 4 Mai
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
Man 4 Mai
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Man 4 Mai
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
Man 4 Mai
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
Man 4 Mai
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 20 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 19 Feb
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 18 Feb
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 14 Feb
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 14 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 14 Feb
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 14 Feb
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 7 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 6 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 5 Feb
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 5 Feb
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 4 Feb
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 4 Feb
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 4 Feb
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 4 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 4 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 17 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 20:00 - 20:30
Bandy senior
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 18:30 - 20:00
Handball J15
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 21:00 - 22:00
HK-BIL
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
HK-BIL   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 2  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 10 Jan
kl 20:00 - 22:00
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL høyang   Les mer  
Fre 10 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Fre 10 Jan
kl 16:30 - 18:00
Handball j9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Fre 10 Jan
kl 14:00 - 16:30
Fotball
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
IL Høyang   Les mer  
Tor 9 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy senior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 9 Jan
kl 19:00 - 20:30
Turn
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Tor 9 Jan
kl 17:30 - 18:30
Allidrett - barnehage
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tor 9 Jan
kl 16:00 - 17:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 8 Jan
kl 19:30 - 20:30
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Ons 8 Jan
kl 16:00 - 19:30
Turn
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 20:30 - 22:00
Bandy pao
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
Per A Øren AS   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 19:00 - 20:30
Handball G12/J14
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 18:00 - 19:00
Handball G09/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bandy junior
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bandy mini
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 20:30 - 22:00
Basis
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 18:30 - 20:30
Handball J15
Idrettshall - sal 1  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 18:30 - 20:30
Karate
Idrettshall - sal 3  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 17:30 - 18:30
Handball J9/10
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 16:00 - 17:30
Allidrett - klasse 1-4
Idrettshall - sal 1, 2 & 3  
  Les mer  
Man 23 Des 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 16 Des 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 9 Des 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 2 Des 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 25 Nov 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 18 Nov 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 4 Nov 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Man 28 Okt 2019
kl 16:00 - 17:30
Barneidrett
Idrettshall - sal 1  
1-4 klasse   Les mer  
Levert av IdrettenOnline